| Автор |
Съобщение |
nooks
Регистриран на: 09 Апр 2008
Мнения: 6
|
 Рамо?
значи лявото ми рамо и изобщо лявата ми част от тялото ми изостава смисал и предмишница,бицепс,трицепс,рамо,коремни мускули сами по малки .... и на лежанка лявата ми ръка изостава и въпроса ми е свързан с рамото значи по малко релефно е от колкот дясното (цялото рамо предно задно) защо е така ????
|
| Пон Май 12, 2008 6:38 pm |
|
 |
Administrator
|
|
|
|
 |
aGGeSSive`
Модератор
Регистриран на: 20 Апр 2008
Мнения: 1229
Местожителство: В залата
|
 Re: Рамо?
nooks написа:значи лявото ми рамо и изобщо лявата ми част от тялото ми изостава смисал и предмишница,бицепс,трицепс,рамо,коремни мускули сами по малки .... и на лежанка лявата ми ръка изостава и въпроса ми е свързан с рамото значи по малко релефно е от колкот дясното (цялото рамо предно задно) защо е така ????
нормално е при всички е така спокоино
|
| Пон Май 12, 2008 7:21 pm |
|
 |
Ultra
Потребител
Регистриран на: 27 Фев 2008
Мнения: 220
|
По принцип съм десняк,и моята лява страна също е по-слаба при тренировка,но с малко повече усилия гледам да преравня двете части на тялото си.Но това че е по-слабо развита на външен вид не енормално,защото при мен,както и при повечето хора лявата половина се развива по-бързо (и най-логичното обяснение е сърцето и неговото местоположение).
|
| Вто Май 13, 2008 12:24 am |
|
 |
scorpion
Потребител
Регистриран на: 20 Юни 2007
Мнения: 471
|
Ultra написа:По принцип съм десняк,и моята лява страна също е по-слаба при тренировка,но с малко повече усилия гледам да преравня двете части на тялото си.Но това че е по-слабо развита на външен вид не енормално,защото при мен,както и при повечето хора лявата половина се развива по-бързо (и най-логичното обяснение е сърцето и неговото местоположение).
Метоположението на сърцето няма нищо общо с развитието на лявата страна  По-логичното обяснение е,че когато си десняк всичко правиш с дясната ръка,съответно по-добре е развита,а на левичарите би трябвало лявата да им е по-развита,аз така си го обяанявам
_________________ No one can be so...so... like me...
|
| Вто Май 13, 2008 6:10 am |
|
 |
MindDriver
Потребител
Регистриран на: 03 Фев 2008
Мнения: 647
Местожителство: Търговище
|
scorpion написа:Ultra написа:По принцип съм десняк,и моята лява страна също е по-слаба при тренировка,но с малко повече усилия гледам да преравня двете части на тялото си.Но това че е по-слабо развита на външен вид не енормално,защото при мен,както и при повечето хора лявата половина се развива по-бързо (и най-логичното обяснение е сърцето и неговото местоположение).
Метоположението на сърцето няма нищо общо с развитието на лявата страна По-логичното обяснение е,че когато си десняк всичко правиш с дясната ръка,съответно по-добре е развита,а на левичарите би трябвало лявата да им е по-развита,аз така си го обяанявам 
Едната половина на човек с по-развита от другата  Като цяло ако не се прави нещо, за да навакса другата ще си стои поизостанала.
|
| Вто Май 13, 2008 9:30 am |
|
 |
webhaker
Потребител
Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 93
Местожителство: SLIVEN
|
Аз пък съм бъгнат колкото дигам с дясна толкова и с лява  Попринцип правя всичко с дясната , но лявата ми е развита точно колкото дясната даже от време на време лявата ми изгглежда по-голяма
|
| Вто Май 13, 2008 9:37 am |
|
 |
MindDriver
Потребител
Регистриран на: 03 Фев 2008
Мнения: 647
Местожителство: Търговище
|
|
| Вто Май 13, 2008 9:48 am |
|
 |
webhaker
Потребител
Регистриран на: 05 Мар 2008
Мнения: 93
Местожителство: SLIVEN
|
да и един френд тей вика той с дясна дига мн пък с лява некви смешни кг
|
| Пет Май 16, 2008 10:52 am |
|
 |
nooks
Регистриран на: 09 Апр 2008
Мнения: 6
|
другото при мен е че дигам по малко с лява а пък ми е по силна например в канадската борба съм по добър с лява,а с дясна дигам повече и ми е по-слаба мн смешно нали
|
| Пет Май 16, 2008 10:53 pm |
|
 |
MindDriver
Потребител
Регистриран на: 03 Фев 2008
Мнения: 647
Местожителство: Търговище
|
nooks написа:другото при мен е че дигам по малко с лява а пък ми е по силна например в канадската борба съм по добър с лява,а с дясна дигам повече и ми е по-слаба мн смешно нали 
Защо мисли, че е смешно?  Явно захвата ти е по-добър при лявата за канадска, но и не само това... за килограмите както казах пшо-горе това е за неравномерното развитие на едната половина спрямо другата
|
| Съб Май 17, 2008 12:30 am |
|
 |
aGGeSSive`
Модератор
Регистриран на: 20 Апр 2008
Мнения: 1229
Местожителство: В залата
|
|
| Съб Май 17, 2008 9:07 am |
|
 |
ReLeFNIQ
Потребител
Регистриран на: 06 Яну 2008
Мнения: 24
|
Трудно но не е и невъзможно...Когато правиш за рамо просто слагаш килограмите който са ти подходящи за по слабото рамо и така прачиш повторенията и ако е с дъмбели то повторенията на двете ръце трябва да са равни и килограмите на дъмбелите също...Ако продължаваш да правиш с едната повече отколкото с другата това няма да се оправи напротив още по голям дисбаланс.
|
| Съб Май 17, 2008 7:37 pm |
|
 |
aGGeSSive`
Модератор
Регистриран на: 20 Апр 2008
Мнения: 1229
Местожителство: В залата
|
ReLeFNIQ написа:Трудно но не е и невъзможно...Когато правиш за рамо просто слагаш килограмите който са ти подходящи за по слабото рамо и така прачиш повторенията и ако е с дъмбели то повторенията на двете ръце трябва да са равни и килограмите на дъмбелите също...Ако продължаваш да правиш с едната повече отколкото с другата това няма да се оправи напротив още по голям дисбаланс. 
да така е
|
| Съб Май 17, 2008 8:21 pm |
|
 |
|
|